Něco málo o mně

Jmenuji se Gregory Bencilla. Jsem červený Thajský ridgeback. Narodil jsem se 31.10.2011 spolu se svými pěti sourozenci v ostravské chovatelské stanici Bencilla. Momentálně bydlím se svými paníčky a morčecím kamarádem Mišíkem v bytě ve středu Brna.

Už od štěněte jsem pěkný jedlík. Mým oblíbeným jídlem jsou granule s nějakou rybí konzervou. Ryby mám nejraději, ale nepohrdnu jakýmkoliv masem. A samozřejmě pamlsky, pro ty bych udělal cokoliv. Proto se mnou při výcviku nejsou větší problémy, protože páníčci mají v kapse vždycky nějakou tu dobrotu :-)

Co se hraní týče - hraju si rád a hraju si hodně. Umím si hrát sám, ale raději si hraju společně s páníčky. Nejraději se přetahuji o nějaký uzel, vykousávám pískátka z hraček a demoluju petky. Moc rád chodím na procházky (teda když zrovna nemrzne nebo neprší)

Relaxem pro mě i páníčky jsou výstavy, na které rádi jezdíme. Už se mi podařilo získat Titul Slovenský Junior Champion a splnil jsem podmínky pro udělení titulu Český Junior Champion. 28.4.2012 jsem byl v Dětřichově úspěšně zbonitován.


Asarah BencillaFarawell Pho-Ngoen OL-A-MI Moravia
Asarah Bencilla Farawell Pho-Ngoen OL-A-MI Moravia